PROWADZĄCY

DOROTA ŁAPA 
 
Dietetyk,
Spec. Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, wsparcie diety ziołami i naturalnymi metodami leczenia,
odżywianie dla zdrowia na bazie
diagnozy medycyny chińskiej.

Gabinet: Galeria Podolany, ul.                               Strzeszyńska 63, Poznań
Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy,  teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.
IWONA KOTOWSKA 

Terapeuta,
Specjalista Leczenia Akupunkturą,Dietetyk Tradycyjnej Medycyny Chińskiej,Terapeuta Ajurwedy,Nauczyciel i Trener Indywidualny Jogi

Iwona Kotowska

Gabinet: Yoho Clinic, ul. Dymka 196/1, Poznań Orkiszowe Pola, os. Batorego 82, Poznań

Terapeutka Medycyny Naturalnej. Absolwentka szeregu studiów i kursów akupunktury i Ajurwedy. Dyplomowana instruktorka jogi Iyengara. Konsultant dietetyczny ze specjalnością Dietetyka wg Medycyny Chińskiej. W praktyce terapeutycznej hołduje holistycznemu podejściu do organizmu i jego kondycji. Lata doświadczenia i codzienne stosowanie się do dawanych przez siebie wskazówek, pomagają jej skutecznie pomagać pacjentom cierpiącym na schorzenia metaboliczne, problemy z narządami ruchu, migreny i wiele innych. Wiedzę czerpała od uznanych autorytetów z dziedziny Medycyny Naturalnej jak dr n. med. Wiesław Nowak, lek . med. Bartosz Chmielnicki, prof. Sun Peillin z Chin, prof. Lie Jie z Holandii, dr Radha Thambirajah (Wielka Brytania), Suzanne Robidoux (Kanada, Izrael), dr Grażyna Rogulska, czy dr. Mariusz Giżycki.

orkiszowe pola               Salon kosmetologii estetycznej, masażu i akupunktury w Poznaniu - Yoho Clinic

Pasja do odkrywania tajników natury i metod Medycyny Naturalnej pozwala mi pomóc Tobie najlepsza dla Ciebie drogą !