OPINIE UCZESTNIKÓW

OPINIE UCZESTNIKÓW WYJAZDÓW Z OCZYSZCZANIEM:

Prowadzące zajęcia – Dorotko – odebrałam Cię jako osobę bardzo żywiołową, ale i uważną, ciepłą, z dużą wiedzą i jej praktycznym zastosowaniem oraz umiejętnością czytelnego, zwięzłego przekazu. Odpowiadałaś na każde pytanie, gotowa do pomocy. Iwonko – Ciebie odebrałam jako osobę ciepłą, rewelacyjnie tłumaczącą, zachęcającą nieporadnych, a nie zniechęcającą. Obie kobiety swoim wyglądem świetnie zachęcające do odchudzania :0)

Asia

 

Co mnie dał wyjazd? Już cztery kilo mniej, impuls do gruntownego poświęcenia sobie uwagi, informację, że zmiana stylu żywienia mi służy – czuję się dużo lżejsza, chociaż jeszcze sporo do zrzucenia! Potrafię już zrobić psa z głową w dole i z głową w górze, co jeszcze niedawno było nieosiągalne. Rewelacyjne ćwiczenia oddechowe, które wykonuję i impuls do praktykowania (na razie przy użyciu płyt, ale generalnie wiem więcej). Morze było oddechem, więc dobrze, że to była forma wyjazdowa, wsparcie grupy było nieocenione. Program intensywny, trzeba było być z kartką w ręce, ale ma to tę dobrą stronę, że na inne rzeczy i głupie myślenie nie było miejsca. Za to też Wam dziękuję!!!

Magda

 

Jestem bardzo, bardzo zadowolona, ruszam się jak mucha w smole jeszcze, gary mnie przytłoczyły po pierwszym dniu samodzielnego gotowania – wygenerowałam zmywarkę garnków, przypalając do tego buraki!!! Za to padam z nóg już o 21, więc z wczesnym chodzeniem spać już nie mam problemu, hahahaha!!!!Warunki bytowe komfortowe, kuchnia świetna.Więc dziękując za wszystko, chcę dietę pociągnąć te trzy tygodnie jeszcze!

Pozdrawiam serdecznie, Ewa

 

„Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w takim warsztacie tym bardziej, że naturalnie byłam do niego przygotowana, naturalnie bo sam bez spinania mój organizm odrzucił wszystko czego nie potrzebował na miesiąc przed wyjazdem, przeszłam przez to bez specjalnego wysiłku….po prostu naturalnie. (…) Nadal jestem na diecie oczyszczającej, czuję się wyśmienicie, gotuję warzywa, zupki, i kaszę , zrobiłam też posypkę z czarnego sezamu, którą zajada się moja rodzina:))) i kwitnę powiedziałabym, że unoszę się.

Marta

 

Na warsztacie podobało mi się niemal wszystko, piękne miejsce, smaczne przygotowane jedzonko ( mimo, że mnie ciągle wzdymało;) , to, że byłaś z nami przez cały czas, niemal do naszej dyspozycji, czuwałaś nad wszystkim z wielką uważnością i zrozumieniem, śmiało można oddać się w Twoje ręce, świetnie przygotowane wykłady, sympatyczni ludzie, atmosfera, joga, a przede wszystkim to, że dzień był interesująco zorganizowany od rana do wieczora, ale tak ,że nawet znalazłyśmy czas aby nawdychać się jodu i delektować się naszym przepięknym morzem, plażą, niesamowitymi zachodami słońca i wszystkim wkoło, tyle działo się niesamowitych rzeczy……wróciłam oczyszczona, wypoczęta, zharmonizowana, pełna życia i wigoru, gotowa na zmiany w mojej kuchni, mąż stwierdził, że chętnie podda się małej rewolucji…

G.N.”

 

„Dziewczyny wspaniale! Wpadłam w wir obowiązków, ale staram się ćwiczyć przed wstaniem i odżywiać – niestety nie tak jak nad morzem, Trochę się gubię :-) Bardzo, bardzo dziękuję za troskę jaką nas otoczyłyście. Jadę we wrześniu koniecznie. Może uda mi się namówić koleżankę.

M.M.”

Wyjazd: październik 2015:

” Czas tych 5-ciu dni wspólnie spedzonych na oczuszczaniu był wspaniałym czasem dla ciała i umysłu- czas relaksu , regeneracji, ale takze wiedzy merytorycznej, podanej w bardzo ciekawy i przystepny sposób, w przepięknym osrodku Apartamenty na Wydmie. Odpoczęłam i zregenerowałam siły. Osoby prowadzace jak również gospodynie osrodka niezwykle zyczliwe i oddane osobom,  z którymi pracują.

Bardzo wysoko oceniam przygotowanie turnusu, organizacje i profesjonalizm. Co do posiłków- były s,maczne i choć scisle dietetyczne to jednak pozwalały nie czuć głodu.

Bardzo polecam kazdej osobie, która chce zadbać o swoje zdrowie, podnieść energię życiową, zadbać o samopoczucie i urodę.”

Edyta

 

Znam dietę dr Cillier i zawsze dobrze mi służyła. Chciałąm poznać dodatkowe aspekty oczyszczania poparte Medycyną Chińską.

Oceniam wyjazd dobrze. Brakowało jedynie ręczników. Jedzenie b. dobre , opieka i uwaga na wysokim poziomie. Wykłady i prezentacje b.dobre . Cudowna joga i indywidualne podejście do osoby.

Wyjazd wzbogaca wiedzę żywieniową, proste wskazówki dla każdego. Oaza spokoju i życzliwosci. Poszerza świadomość ciała i poprawia jakośc życia”

Basia

Dobra organizacja, domowa atmosfera, pyszne jedzenie , ciekawe wykłady, możliwośc skorzystania z zabiegów kosmetycznych.

Pogłębiłam wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania .

Małgosia

Wyjazd i pobyt oceniam bardzo dobrze- organizacyjnie i pod każdym innym względem. Super wybrane miejsce , dobry termin i brak tłumów. Jestem w 100% usatysfakcjonowana. Dziękuję za wspaniałą opiekę i troskę.

Oczyszczanie w takich warunkach to bardzo przyjemne doświadczenie. Miejsce temu bardzo sprzyja- spokój, cisza, pełen komfort i blisko cudownej, pustej o tej porze roku plaży. Organizatorki dbają o każdy szczegół, co czyni to dość trudne wyzwanie całkiem znośnym, a czasem nawet przyjemnym :-)

Alicja B

Mój pobyt w Gąskach to przygoda z kompletnie obcym mi światem. Diety zarzucałam po kilku dniach, sport był  mi znany z telewizji, a o jodze opowiadała mi kiedyś koleżanka. Nie zdawałam sobie sprawy, że w ciagu kilku dni mogą w człowieku nastąpić tak istotne zmiany: oczyszczasz ciało ze złogów, a ducha ze zmartwień i złych emocji. Było mi to bardzo potrzebne.

Kilka dni w miłym pensjonacie, pod okiem dietetyka, w towarzystwie cudownych dziewczyn , poddając się różnym ćwiczeniom, z zaufaniem pozwalając wkładać w swe ciało igły do akupunktury by za chwilę doznać cudu uwolnienia od dręczącego bólu.

Jesetem lżejsza.

Jestem szczuplejsza.

Jestem swobodna, bo uwolniłam takze umysł, odrzuciłam dręczące myśli za siebie.

Poznałam wspaniałe, kreatywne i przemiłe kobiety

… i spacerowałam w słońcu po pustej plaży.

Czy może być piękniej ?   Wszystkim polecam!

Jadwiga

Wyjazd jest świetną okazją do zadbania o siebie. Atmosfera i jedzonko są wspaniałe, mimo, ze jedliśmy głównie warzywa :-)

Duza dawka wioedzy o dbaniu o zdrowie. Bardzo dziękuję !

Aga L.

Wyjazd oceniam bardzo dobrze- miła „babska” atmosfera, rozkład zajęć dobrze przemyślany ( nie było czasu na nudę), ale jednocześnie było trochę czasu dla siebie. A przede wszystkim wspaniałe swieże jedzonko i poczucie zaopiekowania .

Mariola

Wyjazd oceniam bardzo pozytywnie, wszystko zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach . Fajna lokalizacja, dobry standard.

Polecam dla każdej osoby chcącej zadbać o siebie, swoje zdrowie, a także wygląd. Kameralny wyjazd z przemiłą, profesjonalną kadrą. Dziękuję i do zobaczenia wiosną:-)

Ania K

 

Cześć,
muszę się pochwalić efektami oczyszczania. Niestety nie używam Facebooka ale można to umieścić w opiniach:
„Oczyszczanie w było całkiem przyjemne. Miejsce temu bardzo sprzyja- spokój, cisza, pełen komfort i blisko cudownej, pustej o tej porze roku plaży. Organizatorki dbają o każdy szczegół, co czyni to trudne wyzwanie całkiem przyjemnym i naprawdę warto efekty są wspaniałe: ubyło mi nie tylko 4 kg ale również ok. 70 mg/dl cholesterolu LDL, a ciśnienie powróciło do książkowej normy (120/80)”

Pozdrawiam i życzę
Wesołych Świąt
Basia