Jesteśmy świetne, w tym co robimy.

Tworzymy wyjątkowy program oczyszczania i odkwaszania organizmu,dzielimy się odwagą do wprowadzania zmian w życiu,uczymy jak dbać o swój organizm naturalnymi metodami!

Dorota Łapa

Od 2010 roku z radością prowadzę wyjazdy oczyszczające i opiekuję się każdym uczestnikiem pod względem dietetycznym. Pasjonuje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, Medycyna Świętej Hildegardy ale też z uważnością wsłuchuje się w najnowsze doniesienia dietetyczne. W swej pracy z pacjentem łączę wszystkie te podejścia, by ostatecznie przywrócić zdrowie i energie dzięki takim metodom jak post czy oczyszczanie. W mojej pracy z pacjentem kluczem jednak jest inspiracja do stałej zmiany odżywiania i pobudzenia świadomości człowieka, by nowy styl życia, był ukochanym i trwałym podejściem. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na to, by wyjaśnić najważniejsze mechanizmy działania, by pacjent mógł być ostatecznie samodzielny w wyborze odżywiania. Stosuje zioła i coraz częściej akupunkturę, ponieważ się jej uczę chcąc ulżyć pacjentowi szybciej  w cierpieniu i złym samopoczuciu. Zapraszam na nasze wyjazdy, jest niezwykle!

Iwona Kotowska

Terapeutka Medycyny Naturalnej. Absolwentka szeregu studiów i kursów akupunktury i Ajurwedy. Dyplomowana instruktorka jogi Iyengara. Konsultant dietetyczny ze specjalnością Dietetyka wg Medycyny Chińskiej. W praktyce terapeutycznej hołduje holistycznemu podejściu do organizmu i jego kondycji. Lata doświadczenia i codzienne stosowanie się do dawanych przez siebie wskazówek, pomagają jej skutecznie pomagać pacjentom cierpiącym na schorzenia metaboliczne, problemy z narządami ruchu, migreny i wiele innych. Wiedzę czerpała od uznanych autorytetów z dziedziny Medycyny Naturalnej jak dr n. med. Wiesław Nowak, lek. med. Bartosz Chmielnicki, prof. Sun Peillin z Chin, prof. Lie Jie z Holandii, dr Radha Thambirajah (Wielka Brytania), Suzanne Robidoux (Kanada, Izrael), dr Grażyna Rogulska, czy dr. Mariusz Giżycki.

Joanna Wengrzik

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia. Od 2016 roku prowadzę własny salon kosmetyczny w Poznaniu. Branża Beauty jest moją ogromną pasją! Nieustannie poszerzam wiedzę w tym zakresie, odbywając liczne szkolenia i kursy, a od niedawna postanowiłam także się nią dzielić prowadząc bloga z poradami kosmetycznymi. Jestem zdecydowaną zwolenniczką naturalnych zabiegów, pobudzających skórę do przebudowy i wpierających naturalne procesy regeneracyjne naskórka. Na co dzień wykonuje zabiegi łącząc najnowsze odkrycia nauki oraz sprawdzone, wysokiej klasy naturalne kosmetyki, z zachowaniem najwyższej staranności, higieny i zasad bezpieczeństwa.Prywatnie i zawodowo jestem ogromną perfekcjonistką. Uwielbiam dbać o skórę moich klientów, czyniąc ją zdrową, piękną i zadbaną. Jestem pewna, że spędzimy razem chwile pełne relaksu!

Martyna Dopierała

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Interesuję się dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi. Gotowanie to dla mnie nie tylko krojenie i wkładanie do garnka. To sztuka łączenia odpowiednich składników w danie, które podawane z miłością ma się stać smacznym arcydziełem dla drugiego człowieka. Podstawą wszystkich potraw są przyprawy. To one nadają im ten oryginalny i jedyny w swoim rodzaju smak i aromat. W celu odciążenia układu pokarmowego przyrządzana dieta jest lekkostrawna. Serwowane posiłki komponowane są na bazie warzyw w przeróżnych kombinacjach, dlatego codziennie Państwa podniebienia będą próbowały czegoś nowego. Dodatkiem do nich są oleje wysokiej jakości, prażone pestki oraz wspomagający proces oczyszczania wątroby ostropest plamisty i babka płesznik.