Jesteśmy świetne, w tym co robimy.

Tworzymy wyjątkowy program oczyszczania i odkwaszania organizmu, dzielimy się odwagą do wprowadzania zmian w życiu, uczymy jak dbać o swój organizm naturalnymi metodami!

Dorota Łapa


Od 2010 roku z radością prowadzę wyjazdy oczyszczające i opiekuję się każdym uczestnikiem pod względem dietetycznym. Pasjonuje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, Medycyna Świętej Hildegardy ale też z uważnością wsłuchuje się w najnowsze doniesienia dietetyczne. W swej pracy z pacjentem łączę wszystkie te podejścia, by ostatecznie przywrócić zdrowie i energie dzięki takim metodom jak post czy oczyszczanie. W mojej pracy z pacjentem kluczem jednak jest inspiracja do stałej zmiany odżywiania i pobudzenia świadomości człowieka, by nowy styl życia, był ukochanym i trwałym podejściem. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na to, by wyjaśnić najważniejsze mechanizmy działania, by pacjent mógł być ostatecznie samodzielny w wyborze odżywiania. Stosuje zioła i coraz częściej akupunkturę, ponieważ się jej uczę chcąc ulżyć pacjentowi szybciej  w cierpieniu i złym samopoczuciu. Zapraszam na nasze wyjazdy, jest niezwykle!


Terapeutka Medycyny Naturalnej. Absolwentka szeregu studiów i kursów akupunktury i Ajurwedy. Dyplomowana instruktorka jogi Iyengara. Konsultant dietetyczny ze specjalnością Dietetyka wg Medycyny Chińskiej. W praktyce terapeutycznej hołduje holistycznemu podejściu do organizmu i jego kondycji. Lata doświadczenia i codzienne stosowanie się do dawanych przez siebie wskazówek, pomagają jej skutecznie pomagać pacjentom cierpiącym na schorzenia metaboliczne, problemy z narządami ruchu, migreny i wiele innych. Wiedzę czerpała od uznanych autorytetów z dziedziny Medycyny Naturalnej jak dr n. med. Wiesław Nowak, lek. med. Bartosz Chmielnicki, prof. Sun Peillin z Chin, prof. Lie Jie z Holandii, dr Radha Thambirajah (Wielka Brytania), Suzanne Robidoux (Kanada, Izrael), dr Grażyna Rogulska, czy dr. Mariusz Giżycki.

Od ponad 10 lat prowadzę gabinet Ivon Kotowska Akupunktura, ul. Dymka 196/1, Poznań

Iwona M Kotowska